Краще м'ясо кроликів

Кролики. Племінне поголів'я HYLA

 
Для реалізації нашого проекту було ввезено племінне поголів'я кролів м'ясних порід НylaMax, HylaGPD, HylaNG від французького селекціонера EUROLAP
 

 
HylaMax - прошедших селекцію та проіндексований за показниками виходу тушки і зростання, є ідеальним самцем для отримання важких кроленят на забій. Його потомство має велику вагу на отлучці. Життєздатність кінцевого кроля дозволяє отримати максимальну вагу на забій, а також валовий прибуток при штучному заплідненні.
  
Минула селекцію та проіндексована методом BLUP за вагою та однорідністбю свого потомства при відлученні, прабатьківська самка HylaGPD передає своєму потомству свої молочні якості, габарити і здатності до засвоюваності корму. Спарена з прабатьківським самцем, прабатьківська самка HylaGPD дає потомство батьківських самок, що забезпечують санітарну безпеку і високі показники на вашому господарстві.

Батьківська самка HylaNG, сертифікована відповідно до норм Cunisur, сталася з нового ядра селекції з дуже високим санітарним статусом. Ця сертифікація підтверджує велику життєздатність, плодючість, і відповідно, кращу рентабельність. Її можливості відповідати вимогам продуктивності, забезпечують санітарну безпеку, легкість у вирощуванні і високі показники. Більш продуктивна і менш витратна, HylaNG дозволяє отримувати прибуток без ризику.

 
ПЛЕМІННИЙ РЕПРОДУКТОР

На території тваринницького комплексу ТОВ «Кролікофф» знаходиться Ферма № 5, що виконує функцію племінного репродуктора. Тут проводиться відбір сперми від самців кролів батьківського поголів’я, для подальшого штучного запліднення самок. Також в даному приміщенні утримують ремонтних самок від прабатьківського поголів’я, для поновлення основного маточного поголів’я на підприємстві, а також для можливої реалізації іншим підприємствам.
 
Приміщення племінного репродуктора розділено на дві зали для утримання кролів:
Зал для самок обладнано двохярусними клітками для індивідуального утримання, з автоматичною кормовою лінією та лінією водопостачанням.
 
На відміну від залу для самок, в зал для самців встановлені одноярусні клітки для індивідуального утримання також з автоматичною кормовою лінією та лінією водопостачання. Особливістю конструкції кліток для самців є те, що кожна клітка закрита суцільними стінками (перегородками), для того, щоб самці не мали візуального контакту. Ще однією відмінністю кліток для самців від кліток для самок є більша висота клітки. Висота в цьому випадку сприяє зручності при проведенні забору сперми.
 
І ще, хотілося б зазначити, що всі наші клітки - вітчизняного виробництва. За своїми фізичними властивостями та якістю наші клітки нічим не поступаються аналогам з Франції, Бельгії чи Іспанії.
 
В приміщенні репродуктора особливою є система обігріву повітря, що надходить. Дана система, взагалі, унікальна на пострадянському просторі. Для обігріву повітря репродуктора використовуються високотехнологічні котли на альтернативному виді палива, що з урахуванням сьогоденних цін на енергоносії дозволяє суттєво економити на обігріві приміщення, а відповідно, і знизити собівартість продукції, яка виробляється. Значною перевагою використання таких установок є здатність до мінімуму знизити рівень викидів в атмосферу продуктів, що залишаються після горіння.
 
Також в даному приміщенні-репродукторі обладнано дві кімнати-лабораторії. Одна кімната - для первинного дослідження та розведення відібраної сперми, інша кімната - для подальшого дослідження та фасування сперми кролів. В цих приміщеннях створені ідеальні умови для підтримання санітарних норм, яким в даний час можуть позаздрити навіть науково - дослідні лабораторії. Досягти таких умов вдалось завдяки використанню новітніх технологій, а також, сумісної співпраці з представниками фірми HYPHARM, які надали всі необхідні рекомендації по створенню мікроклімату в зазначеному приміщенні.