Краще м'ясо кроликів

Про компанію

Компанія «Кролікофф» це найбільше фермерське господарство з вирощування м'ясних порід кроликів в СНД. Ферма побудована на основі французьких технологій, із застосуванням європейського обладнання, що не має аналогів в Україні. На підприємстві впроваджена комплексна механізація, автоматизація, комп'ютеризація всіх виробничих процесів: приміщення забезпечені регульованим мікрокліматом, автоматичною подачею води та кормів.

Наше виробництво знаходиться в екологічно чистому регіоні в Черкаській обл., Маньківського р-ну, с. Іваньки. У комплекс кролеферми входять: ферми з вирощування кроликів, селекційно-племінне господарство, комбікормовий завод, сучасний забійно-переробний пункт, власна логістика. Завдяки тому, що компанія володіє всіма необхідними виробничими потужностями, ми можемо відстежувати і контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва. Компанія «Кролікофф» випускає продукцію під торговою маркою «Кролікофф».

ТМ «Кролікофф» це високоякісна дієтична продукція з м'ясних кроликів, яка рекомендована для першого прикорму дітей, для людей які піклуються про своє здоров'я і приоритетно вживають якісну продукцію.